Ana sayfa : Dosya uzantıları : .kfx Dosya

.kfx Dosya uzantısı

Dosya tipi1Amazon KF10 eBook File

geliştirici Amazon
kategori eBook Files
biçim Binary

Nedir KFX dosya?

Bir KFX dosyası, Amazon'un .AZW3 (Kindle 8) biçiminde halefi olan Kindle Format 10 (KF10) içinde oluşturulmuş bir e-Kitaptır. Yazar, başlık ve sayfa sayısı gibi kitabı tanımlayan metni ve meta verileri içeren bir Amazon e-Kitabı içerir. KFX dosyaları, tireleme, geliştirilmiş karakter yerleştirme ve kelime aralığı ve daha uyarlanabilir bir sayfa düzeni ve kenar boşlukları gibi önceki biçimlerde bulunmayan geliştirilmiş dizgi özelliklerini destekler.

Daha fazla bilgi

Mac 1.2 için Kindle'da açılan KFX dosyası

eBooks, birkaç biçimden birinde kaydedilebilir. Amazon mağazasından indirilen bir e-Kitabın formatı, e-Kitabı indirmek ve okumak için kullanılan aygıta bağlıdır. KFX biçiminde veya .MOBI , .AZW veya .AZW3 biçimlerinde kaydedilebilir.

KFX biçiminde kaydedilen e-Kitapları açmak ve görüntülemek için Amazon, Windows için Kindle uygulaması sağlar , macOS, Android ve iOS. Ayrıca, çeşitli e-Kitap formatlarını yönetmek ve açmak için popüler bir program olan Caliber'i de kullanabilirsiniz.

Açılan programlar KFX dosyalar
Windows
Amazon Kindle for PC
Calibre
Linux
Calibre
Macintosh
Amazon Kindle for Mac
Calibre
iOS
Amazon Kindle

Dosya tipi2Kofax Image File

geliştirici Kofax
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.KFX seçenek numarası 2

Kofax tarama ve görüntüleme yazılımı ürünleriyle oluşturulan raster resim; Kofax Group 4 görüntüsü olarak biçimlendirilmiş bir grafik içerir; görüntü boyutu, oluşturulan tarih, değiştirilme tarihi, bit derinliği ve çözünürlük hakkında bilgiler içeren bir 128 baytlık başlık içerir; ayrıca bir açıklama metin alanı içerir.

Açılan programlar KFX dosyalar
Windows
XnViewMP
Corel PaintShop Pro
GraphicsConverter
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

KFX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .kfx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Kofax Image File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.