Ana sayfa : Dosya uzantıları : .indt Dosya

.indt Dosya uzantısı

Dosya tipiAdobe InDesign Template

geliştirici Adobe Systems
kategori Page Layout Files
biçim N/A

.INDT seçenek numarası

Bir INDT dosyası, masaüstü yayıncılık programı olan Adobe InDesign'da sayfalar tasarlamak için kullanılan bir sayfa düzeni şablonudır. Genellikle, benzer biçime sahip birden fazla sayfa oluştururken kullanılır. INDT dosyaları InDesign yazılımına dahil olabilir veya kullanıcı tarafından oluşturulabilir.

Daha fazla bilgi

Adobe InDesign CC 2017’de açık olan INDT dosyası

INDT dosyaları, aynı stil ve biçimlendirmeyle birden fazla .INDD belge oluşturmak için kullanılır . dosya InDesign ile ilişkilendirilmiş ana dosya türüdür. Bir sayfa düzeni projesini kaydettiğinizde, INDD dosyası projeyi depolamak için InDesign tarafından oluşturulur.

Dosya → Farklı Kaydet ... 'i seçerek InDesign'da bir INDT dosyası oluşturabilir ve "InDesign CC'yi seçin 2017 şablon "" Biçimlendirme "açılır listesinden.

Bir INDT dosyasını Creative Cloud'da açmak için, INDT dosyasına çift tıklayın veya Dosya → Aç ... 'ı seçin, dosya konumunuza gidin dosyayı açın ve Aç'ı tıklayın.

Açılan programlar INDT dosyalar
Windows
QuarkXPress
Adobe InDesign
Macintosh
QuarkXPress
Adobe InDesign

INDT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .indt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe InDesign Template Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.