Ana sayfa : Dosya uzantıları : .indd Dosya

.indd Dosya uzantısı

Dosya tipiAdobe InDesign Document

geliştirici Adobe Systems
kategori Page Layout Files
biçim N/A

.INDD seçenek numarası

Bir INDD dosyası, Adobe InDesign ile oluşturulan profesyonel bir sayfa düzeni projesidir. Sayfa formatlama bilgilerini, sayfa içeriğini, bağlantılı dosyaları, stilleri ve renk örneklerini içerir. INDD dosyaları genellikle kitap, dergi, gazete, el ilanı ve broşür oluşturmak ve biçimlendirmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Adobe InDesign CC 2019'da INDD dosyası açın

INDD dosyası, InDesign ile ilişkilendirilmiş ana dosya türüdür. Bir sayfa düzeni projesini kaydettiğinizde, INDD dosyası projeyi depolamak için InDesign tarafından oluşturulur.

Dosyayı → Yeni → Belge'yi seçerek InDesign'da bir INDD dosyası oluşturabilirsiniz.

INDD dosyasını, INDD dosyasını çift tıklatarak veya Dosya → Aç ... 'ı seçerek açabilirsiniz.

InDesign belgeleri, Adobe'nin profesyonel yazma programı olan InCopy ile de açılabilir. ID2Q eklentisi kullanılarak QuarkXpress'e aktarılabilirler.

NOT: Bozuk INDD dosyaları Stellar Phoenix InDesign Repair tarafından açılabilir ve onarılabilir. Program, katmanlar, köprüler, görüntüler, metin ve animasyon çapraz referansları gibi özellikleri onarmak için tasarlanmıştır.

Açılan programlar INDD dosyalar
Windows
QuarkXPress
Adobe InDesign
Adobe InCopy
Macintosh
QuarkXPress
Adobe InDesign
Adobe InCopy
Stellar Phoenix InDesign Repair

INDD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .indd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe InDesign Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.