Ana sayfa : Dosya uzantıları : .indb Dosya

.indb Dosya uzantısı

Dosya tipiAdobe InDesign Book File

geliştirici Adobe Systems
kategori Page Layout Files
biçim Binary

.INDB seçenek numarası

Bir INDB dosyası, profesyonel bir sayfa düzeni ve yayınlama programı olan Adobe InDesign tarafından oluşturulan bir kitap içerir. Kitabın sayfalarını ve bölümlerini içeren birden fazla .INDD belgesi saklar. INDB dosyaları ayrıca sayfa numaralarını, dizinleri ve diğer biçimlendirme bilgilerini içerir.

Daha fazla bilgi

INDB dosyaları, belgeleri daha büyük bir kitapta derlemek ve son kopyayı yayınlamak ve yazdırmak için kullanılır. Düzenli olarak bilgisayar kaynaklarını kaydetmek için genellikle yararlıdır, çünkü bilgisayarın kitabı oluştururken tüm INDD dosya içeriğini yüklemesi gerekmez.

Bir INDB dosyası oluşturmak için Dosya → Yeni → Kitap'ı seçin. .., kitabınızı adlandırın, kaydettiğiniz yeri seçin ve Kaydet'i tıklayın.

NOT: InDesign içindeki Kitaplar panelini kullanarak kitaplara erişilebilir. Kitaplar belgelerden ayrıdır (INDD dosyaları), çünkü kitabın içeriğini doldurmak için bir veya daha fazla belge kullanılır.

Açılan programlar INDB dosyalar
Windows
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

INDB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .indb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe InDesign Book File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.