Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ind Dosya

.ind Dosya uzantısı

Dosya tipi1Adobe InDesign Document

geliştirici Adobe Systems
kategori Page Layout Files
biçim N/A

Nedir IND dosya?

Profesyonel bir baskı ve dijital düzen programı olan InDesign ile oluşturulan belge; biçimlendirilmiş metin, bağlantılar, resimler ve diğer gömülü ortamları içerebilir; çoklu sayfaları ve sayfa geçişlerini destekler.

Daha fazla bilgi

InDesign belgeleri .INDD dosya uzantısını kullanır, ancak bazı belgeler Windows standart üç harfli uzantı adlandırma kuralına uymak için yalnızca ".ind" uzantısıyla kaydedilebilir.

Açılan programlar IND dosyalar
Windows
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

Dosya tipi2Memory Stick Formatting File

geliştirici Sony
kategori Misc Files
biçim N/A

.IND seçenek numarası 2

Sony aygıtıyla biçimlendirildiğinde bir Memory Stick ortam kartına yerleştirilmiş dosya; "MEMSTICK.IND" olarak adlandırılır ve bir Memory Stick’i biçimlendirirken Sony PlayStation Portable (PSP), Sony dijital kameralar ve diğer Sony cihazları tarafından oluşturulur.

Daha fazla bilgi

Dijital kameralar gibi bazı Sony cihazları, Memory Stick Pro ortam kartları için "MSTK_PRO.IND" adında ek bir dosya oluşturabilir.

Açılan programlar IND dosyalar
Windows
Not meant to be opened manually

IND Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ind uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Memory Stick Formatting File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.