Ana sayfa : Dosya uzantıları : .h5e Dosya

.h5e Dosya uzantısı

Dosya tipiLine 6 POD HD500 Edit Preset File

geliştirici Line 6
kategori Audio Files
biçim N/A

.H5E seçenek numarası

Satır 6 POD HD500 Edit, bir araç efektleri düzenleme programı tarafından oluşturulan hazır dosya; cihazınızın sesini kişiselleştiren "FX", "AMPS", "Mikser" ve "Kontrolörler" ayarlarını içerir; farklı ayarlar sürücü, bas, tiz, kanal sesi, parametreler, ton, tempo senk ve hızdır.

Daha fazla bilgi

H5E dosyasını oluşturmak için ayarlarınızı özelleştirin, Dosya → Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklatın.

H5E dosyasını açmak için , dosyayı çift tıklatın veya Dosya → Aç'ı seçin, dosyaya gidin ve Aç'ı tıklatın.

Mac'te, H5E dosyalarının varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: / Documents / Line 6 / Zil sesleri / POD HD500 Edit

Windows'ta H5E dosyaları için varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: \ Belgelerim \ Satır 6 \ Tonlar \ POD HD500 Düzenle

NOT: POD HD500X Edit piyasaya sürüldüğünde H5E uzantısı .5XE ile değiştirildi.

Açılan programlar H5E dosyalar
Windows
Line 6 POD HD Edit
Macintosh
Line 6 POD HD Edit

H5E Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .h5e uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Line 6 POD HD500 Edit Preset File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.