Ana sayfa : Dosya uzantıları : .5xe Dosya

.5xe Dosya uzantısı

Dosya tipiLine 6 POD HD500X Edit Preset File

geliştirici Line 6
kategori Audio Files
biçim N/A

.5XE seçenek numarası

Satır 6 POD HD500X Edit, cihaz efektlerini düzenlemenizi sağlayan bir uygulama; "FX", "AMPS", "" Mikser "ve" Kontrolörler "gibi farklı efektler için ayarları içerir; efektler içinde özelleştirilebilecek farklı ayarlar arasında bas, ton, tiz, tempo, kanal sesi, parametreler, hız ve tempo senkronizasyonu bulunur.

Daha fazla bilgi

5XE dosyasını oluşturmak için ayarlarında değişiklik yapın, Dosya → Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklatın.

Açmak için 5XE dosyasında, dosyayı çift tıklatabilirsiniz. Dosyayı uygulama yoluyla da açabilir, Dosya → Aç'ı seçin, dosyaya gidin ve Aç'ı tıklatın.

Windows'ta, 5XE dosyalarının varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: \ Belgelerim \ Line 6 \ Tones \ POD HD500X Edit

Mac'te 5XE dosyaları için varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: / Documents / Line 6 / Tonlar / POD HD500X Edit

NOT: 5XE uzantısı, POD HD500X Edit piyasaya sürüldüğünde .H5E 'nin yerini aldı.

Açılan programlar 5XE dosyalar
Windows
Line 6 POD HD Edit
Macintosh
Line 6 POD HD Edit

5XE Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .5xe uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Line 6 POD HD500X Edit Preset File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.