Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fzb Dosya

.fzb Dosya uzantısı

Dosya tipi1Casio FZ-1 Bank Dump

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir FZB dosya?

1990'da Casio tarafından piyasaya sürülen dijital bir örnekleme klavyesi olan Casio FZ-1'in hafızasında kayıtlı tüm ses bankası verilerinin "dökümü".

Açılan programlar FZB dosyalar

Dosya tipi2Form•Z Project Backup File

geliştirici AutoDesSys
kategori Backup Files
biçim N/A

.FZB seçenek numarası 2

Form tarafından oluşturulan yedekleme dosyası • Z, bir 3D katı ve yüzey modelleme uygulaması; formun bir yedeğini saklar • Z .FMZ proje dosyası; Arşivleme amacıyla ve projeyi yedekten geri yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: Form • Z ayrıca, bir yedekleme dosyası son otomatik kaydetmeden daha eskiyse bir projeyi geri yüklemek için kullanılabilecek .FZA uzantılı otomatik kaydetme dosyaları oluşturur.

Açılan programlar FZB dosyalar
Windows
AutoDesSys formZ
Macintosh
AutoDesSys formZ

Dosya tipi3Fritzing Bin File

geliştirici Fritzing
kategori CAD Files
biçim XML

.FZB seçenek numarası 3

Kullanıcıların etkileşimli elektronik tasarımlar oluşturmalarını sağlayan bir program olan Fritzing tarafından kullanılan kutu dosyası; bir elektronik devresinin herhangi bir parçası olabilecek elektronik parçalar ( .FZP dosyalar) hakkında bilgi depolar; parça adını, modül kimliğini, parça için .PNG simgesini ve geometrik koordinatları içerir.

Daha fazla bilgi

Her bir haznede depolanan kutular ve parçalar, Fritzing arabiriminin sağ tarafındaki "Parçalar" bölmesinde görüntülenir. Parçalar bir çöp kutusundan sürüklenebilir ve bir çizim üzerine geçirilebilir. Ayrıca kendi özel kutularınıza parçalar ekleyebilir ve bunları Fritzing'e yükleyebilirsiniz.

Açılan programlar FZB dosyalar
Windows
Fritzing
Linux
Fritzing
Macintosh
Fritzing

FZB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fzb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Fritzing Bin File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.