Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fzp Dosya

.fzp Dosya uzantısı

Dosya tipi1Fritzing Part File

geliştirici Fritzing
kategori CAD Files
biçim N/A

Nedir FZP dosya?

Etkileşimli elektronik tasarımlar oluşturmak için kullanılan bir program olan Fritzing tarafından kullanılan dosya; bir elektronik devrenin herhangi bir parçası olabilecek bir elektronik parça için açıklayıcı bilgiler depolar; ayrıca, parça için farklı görünümler (breadboard, şematik, PCB ve parça kutusu) içeren% dört li_nk% dosyasıyla depolanır.

Daha fazla bilgi

FZP dosyaları, parçaları diğer Fritzing kullanıcılarıyla paylaşmak için kullanılabilir.

Açılan programlar FZP dosyalar
Windows
Fritzing
Linux
Fritzing
Macintosh
Fritzing

Dosya tipi2Form•Z Plug-in

geliştirici AutoDesSys
kategori Plugin Files
biçim Binary

.FZP seçenek numarası 2

form tarafından kullanılan eklenti dosyası • 3D yüzey ve katı modellemesi için kullanılan bir program olan Z; otomatik olarak çizim, seçme veya model bileşenlerinin değiştirilmesi gibi yazılıma yeni işlevler ekler; eklentiyi yüklemek için çift tıklanabilir.

Daha fazla bilgi

Form • Z eklentileri form kullanılarak oluşturulur • Z kodlama dili (FSL). Kullanıcılar .FSL komut dosyası oluşturabilir ve ardından komut dosyasını yazılım tarafından kullanılabilen bir eklenti içinde derleyebilir.

Açılan programlar FZP dosyalar
Windows
AutoDesSys formZ
Macintosh
AutoDesSys formZ

FZP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fzp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Form•Z Plug-in Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.