Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fpr Dosya

.fpr Dosya uzantısı

Dosya tipi1Audit Workbench Project

geliştirici HP
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir FPR dosya?

Bir FPR dosyası, güvenlik uzmanları tarafından kurumsal yazılımları güvenlik sorunları için taramak için kullanılan bir araçlar paketi olan HPE Güvenlik Fortify Statik Kod Analizcisi (SCA) tarafından kullanılan bir projedir. Analiz sonuçlarını ve kaynak kod yolu ve derleme kimliği gibi ayarları içeren bir proje içerir. FPR dosyaları öncelikle SCA paketinde bulunan Audit Workbench aracı tarafından yaratılır.

Daha fazla bilgi

Denetim Tezgahı Statik Kod Analizörü programını tamamlayan grafiksel bir kullanıcı arayüzüdür. Geliştiriciler tarafından Java projesi veya Visual Studio Build Integration gibi yazılım projelerinin kaynak kodlarını analiz etmek ve güvenlik açıklarını ortaya çıkarmak için kullanılır. Audit Workbench'te bir kaynak kod taraması çalıştırdığınızda, Static Code Analyzer programı kodu tarar ve analiz eder ve daha sonra Audit Workbench tarafından FPR proje dosyasına kaydedilen sonuçları üretir.

Audit Workbench temel bir gelirle birlikte gelir. İhtiyaçlarınıza göre değiştirmek için kullanabileceğiniz proje şablonu veya sıfırdan yeni bir şablon oluşturabilirsiniz. Program ayrıca, tarama sonuçlarını daraltmak ve bir denetime hazırlanmak üzere filtrelemek için filtrelemek için bir rehber sihirbazıyla birlikte gelir.

NOT: Denetim Tezgâhı, orijinal olarak HP Enterprise'a dahil edilmeden önce Fortify olarak bilinen Fortify Yazılımı tarafından geliştirilmiştir. Güvenlik Ürünleri.

Açılan programlar FPR dosyalar

Dosya tipi2Humanize Preset File

geliştirici Image-Line
kategori Audio Files
biçim Text

.FPR seçenek numarası 2

Bir FPR dosyası, müzik bestelemek, düzenlemek, düzenlemek ve kaydetmek için kullanılan bir program olan FL Studio tarafından kullanılan önceden ayarlanmış bir dosyadır. FL Studio ile birlikte verilen Adım Sıralayıcısı'ndaki not özellikleri için hümanize hazır ayarları içerir.

Daha fazla bilgi

FPR dosyaları FL Studio tarafından oluşturulmadı, ancak aşağıdaki dizinde bulunan .FPR Humanize hazır ayar dosyalarını içeriyor:

C: \ Program Files \ Image-Line \ FL Studio [sürüm] \ Veri \ Yamalar \ İnsanlaştırma Ön Ayarları \

FPR dosyalarındaki ön ayarlar, davul döngüleri ve melodileri oluşturmak için kullanılan bir ızgara sıralayıcısı olan Adım Sıralayıcı penceresinde FL Studio'da görüntülenebilir . FPR dosyası hazır ayarlarını FL Studio ile birlikte gelen Piyano rulo düzenleyicisini kullanarak düzenleyebilirsiniz.

FPR dosyaları hazır ayarları düz metin değeri aralıkları olarak sakladığından, FPR dosyalarını herhangi bir metin düzenleyiciyi kullanarak el ile de düzenleyebilirsiniz. Basitçe ".fpr" uzantısını ".txt" olarak değiştirin ve metin editöründe açın. Değişikliklerinizi yaptıktan sonra, uzantıyı ".fpr" olarak değiştirin.

Açılan programlar FPR dosyalar

FPR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fpr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Humanize Preset File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.