Ana sayfa : Dosya uzantıları : .flg Dosya

.flg Dosya uzantısı

Dosya tipi1Puppy Linux Partition Flag File

geliştirici Puppy Linux
kategori System Files
biçim N/A

Nedir FLG dosya?

Puppy Linux tarafından oluşturulan, kullanımı kolay bir Linux çeşidi olan dosya; taramak veya önyüklemek üzere belirli bir bölümü işaretlemek için kullanılır; başlatma ve dosya sistemi kontrolleri sırasında başvurulan; sistemin kötü bir şekilde kapatılmasının ardından yüzeye çıkabilir; Başarılı bir başlatma veya dosya sistemi kontrolünden sonra otomatik olarak silinir.

Daha fazla bilgi

FLG dosyaları, FSCK.me dosyalarına benzeyen FSCK.flg veya FSCKME.flg olarak görünebilir. Bu dosyalara sistem tarafından erişilir ve manuel olarak açılması amaçlanmamıştır.

Ortak FLG dosya adları

pupdesk.flg - Linux, PUPMODE = 5 parametresi kullanılarak başlatıldığında başlangıç bölümünü belirtir. Yalnızca masaüstü önyüklenir ve ondan sonra oluşturulmaz kadar var olur. Bir zorlama / zorlama kapanması olursa, PUPDESK.flg açılış sırasında yeniden keşfedilecek ve Xorg Sihirbazı'nı masaüstünü yeniden başlatmak yerine çalışmaya zorlayacaktır.

Açılan programlar FLG dosyalar

Dosya tipi2IsoPuzzle Flag File

geliştirici The IsoPuzzle Team
kategori Disk Image Files
biçim Binary

.FLG seçenek numarası 2

Çizik veya tamamlanmamış şekilde yazılmış CD ve DVD disk görüntülerinden veri kurtarmak için kullanılan bir program olan IsoPuzzle tarafından kullanılan dosya; karşılık gelen .ISO dosyasındaki iyi sektörlerin bir listesini içerir; geri kazanılabilir sektörleri işaretler, böylece yeni bir disk görüntüsüne yeniden yapılandırılabilirler.

Daha fazla bilgi

NOT: IsoPuzzle Ses CD'lerini, VCD'leri veya SVCD'leri desteklemez.

Açılan programlar FLG dosyalar
Windows
IsoPuzzle

Dosya tipi3HP System Recovery Flags File

geliştirici HP
kategori Data Files
biçim N/A

.FLG seçenek numarası 3

Bazı HP bilgisayarlara önceden yüklenmiş olan HP sistem kurtarma uygulaması tarafından kullanılan dosya; C: \ System.sav \ Flags \ dizinine kaydedildi ve programcıya program işlevlerini çalıştırırken hangi bilgilerin kullanılacağını söyleyen bayraklar içeriyor.

Daha fazla bilgi

FLG dosyalarının manuel olarak açılması amaçlanmamıştır. Bunlara HP sistem kurtarma yazılımı tarafından başvurulur.

Açılan programlar FLG dosyalar

FLG Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .flg uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

HP System Recovery Flags File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.