Ana sayfa : Dosya uzantıları : .exopc Dosya

.exopc Dosya uzantısı

Dosya tipiExoPC Application

geliştirici ExoPC
kategori Executable Files
biçim Binary

.EXOPC seçenek numarası

Web'de gezinmek ve multimedya içeriğini oynatmak için kullanılan Windows tabanlı bir netbook olan ExoPC Slate için oluşturulan uygulama dosyası; tüm uygulama dosyalarını bir arşivde saklar; oyunlar ve masaüstü widget'ları içeren çeşitli uygulamalar için kullanılır.

Daha fazla bilgi

EXOPC dosyaları görüntüler, ses, video ve diğer veri dosyalarını içerebilir. Uygulama yürütülürken uygulama dosyalarının nasıl yönetileceğini açıklayan bir XML yapılandırma dosyası içerir.

EXOPC dosyaları .MIO biçimini temel alır ve MioEngine platformunun çalışmasını gerektirir. Ayrıca, MioEngine'i ExoPC'ye özel uygulama özellikleriyle genişleten ExoPC UI Katmanı'nı da kullanırlar. Dosyalar ücretsiz EXOfactory geliştirici aracı kullanılarak test edilebilir.

NOT: "uygulamalar" olarak da adlandırılan ExoPC uygulamalarına ExoPC uygulama mağazası aracılığıyla erişilebilir. Yayınlanmadan önce ExoPC tarafından sertifikalandırılmalıdır. ExoPC şirketin adı EXO U olarak değiştirildi. ExoPC Slate artık geliştirilmemiştir veya satın alınmamaktadır.

Açılan programlar EXOPC dosyalar
Windows
ExoPC Slate

EXOPC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .exopc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ExoPC Application Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.