Ana sayfa : Dosya uzantıları : .erl Dosya

.erl Dosya uzantısı

Dosya tipi1Erlang Source Code File

geliştirici Ericsson
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir ERL dosya?

Bankacılık, e-ticaret, anlık mesajlaşma ve bilgisayar telefonu için ölçeklenebilir gerçek zamanlı sistemler oluşturmak için kullanılan bir programlama dili olan Erlang'da yazılmış kaynak kod dosyası; Erlang kabuğundan derlenebilir ve çalıştırılabilir.

Daha fazla bilgi

Erlang dili, dağıtık, hataya dayanıklı ve eşzamanlı uygulamalar yazmak için kullanışlıdır. Orijinal olarak şirket veri iletişim sistemlerinde kullanılmak üzere Ericsson tarafından geliştirilmiştir.

Açılan programlar ERL dosyalar
Windows
Erlang
Macintosh
MacroMates TextMate

Dosya tipi2GameGuard Error Log File

geliştirici nProtect
kategori Misc Files
biçim N/A

.ERL seçenek numarası 2

Oyun oynamak için sistem performansını optimize eden bir Windows programı olan GameGuard tarafından oluşturulan dosya; GameGuard her çalıştığında oluşturulur ve performans ölçümlerini, hata raporlarını ve tespit edilen virüs bilgilerini içerebilir; Yazılımla ilgili sorunlar ortaya çıktığında GameGuard desteğine gönderilmelidir.

Daha fazla bilgi

NOT: GameGuard yönettiği oyunlar için ERL dosyaları oluşturur. Onları oyun kurulum dizininde GameGuard adlı bir klasörde yaratır.

Açılan programlar ERL dosyalar

ERL Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .erl uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

GameGuard Error Log File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.