Ana sayfa : Dosya uzantıları : .d00 Dosya

.d00 Dosya uzantısı

Dosya tipi1VirtualDrive Disc Image Part File

geliştirici FarStone Technology
kategori Disk Image Files
biçim Binary

Nedir D00 dosya?

Disk görüntüleme ve yazma uygulaması olan VirtualDrive tarafından oluşturulan kısmi disk görüntüsü dosyası; diğer parçaların ".d01," ".d02," uzantılarını kullandığı genel bir disk görüntüsünün bir bölümünü kaydeder; Bir disk görüntüsünün boyut sınırı aşıldığında, birim birden fazla dosyaya bölünecek şekilde kullanılır.

Daha fazla bilgi

D00 dosyaları, diğer disk parçalarıyla birlikte kullanıldığında, yazılımı diske yakılabilecek veya yazılımda sanal disk olarak monte edilebilecek biçimde kaydeder. Bu dosyalar, yedekleme yapmak ve fiziksel diski yerleştirmek zorunda kalmadan disk verilerini toplamak için kullanılır.

NOT: VirtualDrive, tam disk görüntüler için .VCD uzantısını kullanır. Disk görüntüleri birden fazla dosyaya bölündüğünde, dosyalar ".vcd.d00," ".vcd.d01," vb. Bileşik uzantılarını kullanabilir

Açılan programlar D00 dosyalar

Dosya tipi2OPL2 FM Audio File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.D00 seçenek numarası 2

OPL2 FM sentezleyici tarafından oluşturulan ses dosyası.

Açılan programlar D00 dosyalar

D00 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .d00 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

OPL2 FM Audio File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.