Ana sayfa : Dosya uzantıları : .csf Dosya

.csf Dosya uzantısı

Dosya tipi1GeoMedia Coordinate System File

geliştirici Intergraph
kategori GIS Files
biçim N/A

Nedir CSF dosya?

Coğrafi bilgileri analiz etmek ve haritalar üretmek için kullanılan bir CBS uygulaması olan GeoMedia tarafından kullanılan koordinat sistemi dosyası; sistemi yerinde olmayan bir çıktı veri dosyası için koordinat sistemini içerir; koordinat sisteminin Coğrafi, Projeksiyon veya Geosantrik olan temel depolama türünü içerir.

Daha fazla bilgi

Girdi verilerinin koordinat sistemini tanımlanmış bir koordinat sistemi olmadan tanımlamak için bir CSF dosyası kullanılır. Giriş verileri, MicroStation V7 formatı gibi bir çıkış veri formatına aktarıldığında oluşturulur. Dışa aktarıldığında, CSF dosyası çıktı dosyalarıyla aynı konumda oluşturulur.

NOT: Bir CSF dosyası oluşturmak veya düzenlemek için, içinde bulunan "Koordinat Sistem Dosyasını Tanımla" yardımcı programını kullanın. GeoMedia yazılımı.

Ortak CSF dosya adları

ExportDGN.csf - Birden fazla çıkış dosyası üretilirse, CSF dosyası bu adı taşır. Yalnızca bir çıktı dosyası oluşturulursa, CSF dosyası çıktı dosyasıyla aynı adla adlandırılır.

Açılan programlar CSF dosyalar

Dosya tipi2Adobe Color Settings File

geliştirici Adobe Systems
kategori Settings Files
biçim Binary

.CSF seçenek numarası 2

Bir CSF dosyası, Adobe Photoshop, InDesign ve Illustrator tarafından kullanılan bir renk yönetimi ayarları dosyasıdır. Web grafik renk tanımları, ColorSync renkleri, farklı ülkeler için baskı öncesi renkler ve diğer renk ayarları gibi renkli görüntüler için politikalar içerir. CSF dosyaları, görüntüler ve baskılar arasında renk tutarlılığını sağlamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: CSF dosyaları Photoshop, InDesign ve Illustrator arasında paylaşılabilir. Adobe Bridge uygulamasını kullanarak da yönetilebilirler.

Açılan programlar CSF dosyalar
Windows
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe InDesign

Dosya tipi3Content Sealed Format

geliştirici Informative Graphics
kategori Raster Image Files
biçim N/A

.CSF seçenek numarası 3

Kaynak görüntü dosyasının bir kopyası olan Güvenli 2D görüntü formatı; baskı ve filigran afişlerini yerleştirebilir, baskı ve kopyalamayı sınırlayabilir ve bir sona erme tarihi içerebilir; ayrıca şifre korumalı olabilir; Güvenli dosya paylaşımı için kullanılır.

Açılan programlar CSF dosyalar

Dosya tipi4Cal3D Binary Skeleton File

geliştirici Cal3D
kategori 3D Image Files
biçim Binary

.CSF seçenek numarası 4

Cal3D açık kaynaklı karakter animasyon yazılımı kullanılarak oluşturulan 3B iskelet dosyası; ebeveyn-çocuk ilişkisi biçiminde kemiklerin bir listesini depolar; Animasyon bileşeni tarafından baş, gövde, bacak, kol ve el hareketleri oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Cal3D iskelet dosyaları, .XSF dosyaları kullanılarak bir XML biçiminde de ifade edilebilir.

Açılan programlar CSF dosyalar

CSF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .csf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Cal3D Binary Skeleton File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.