Ana sayfa : Dosya uzantıları : .csd Dosya

.csd Dosya uzantısı

Dosya tipi1Steam Game Data Backup File

geliştirici Valve
kategori Backup Files
biçim N/A

Nedir CSD dosya?

CSD dosyası, kullanıcıların Valve oyunlarını indirmelerini ve yönetmelerini sağlayan bir oyun hizmeti olan Steam tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. .SID dosyasına benzer bir yedekleme oyunu verisi içeriyor ve silinmiş bir oyunu geri yüklemek için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Bir oyunu CSD yedeğinden geri yüklemek için, Steam → Yedekleme ve Geri Yükleme ... seçeneklerini seçin ve dosyayı seçin. CSD ve karşılık gelen .CSM dosyaları "Steam Yedeklemeleri" klasöründeki uygun oyun klasöründe bulunur.

Açılan programlar CSD dosyalar
Windows
Valve Steam
Linux
Valve Steam
Macintosh
Valve Steam

Dosya tipi2Compact Shared Document

geliştirici Dream To Reality
kategori Page Layout Files
biçim N/A

.CSD seçenek numarası 2

Dönüştürülmüş görüntü ve metin dosyasını standart bir biçimde depolamak için kullanılan elektronik belge formatı; belgeleri orijinalinden 10 kat daha küçük sıkıştırılmış biçimde kaydeder; PC'de ve çeşitli mobil cihazlarda görüntülenebilir.

Daha fazla bilgi

NOT: Dream To Reality CSD Okuyucu üretilmiyor ve artık indirilemiyor.

Açılan programlar CSD dosyalar
Windows
Dream To Reality CSD Reader

Dosya tipi3Manga Studio Scene File

geliştirici CELSYS
kategori 3D Image Files
biçim N/A

.CSD seçenek numarası 3

Manga Studio çizgi roman tasarım yazılımının 3D Sketch bileşeni ile oluşturulan 3D sahne; genellikle çizgi roman karakterinin, yapımın veya diğer manzaraların 3 boyutlu bir modelini içerir; tekstüre ve çizgi roman içine alınabilir.

Daha fazla bilgi

3D Sketch, yalnızca Manga Studio EX sürümüyle kullanılabilir. Manga Studio 2015 yılında Clip Studio Paint oldu. Japonya'da ComicStudio olarak da bilinir.

Açılan programlar CSD dosyalar
Windows
CELSYS Clip Studio Paint Pro
Macintosh
CELSYS Clip Studio Paint Pro

CSD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .csd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Manga Studio Scene File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.