Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cpi Dosya

.cpi Dosya uzantısı

Dosya tipi1AVCHD Video Clip Information File

geliştirici Sony
kategori Video Files
biçim Binary

Nedir CPI dosya?

Bir CPI dosyası, çeşitli yüksek çözünürlüklü (HD) dijital video kameralar tarafından oluşturulan bir video klip bilgi dosyasıdır. .MTS veya AVCHD video akışını tanımlamak için kullanılır ve kare hızı, saniye başına kare sayısı ve en boy oranı gibi meta verileri içerir.

Daha fazla bilgi

CPI dosyaları, Sony ve Panasonic tarafından ortaklaşa geliştirilen ve ilk olarak 2006 yılında Sony Handycam HDR-UX1 dijital kamerada yayımlanan AVCHD video biçiminde kaydedilir. CPI dosyaları genellikle AVCHD / BDMV / içinde bulunur. CLIPINF HD dijital video kayıt ortamının dizini.

Açılan programlar CPI dosyalar
Windows
Roxio Creator
CyberLink PowerDirector
Corel VideoStudio
Adobe Premiere Pro
Pinnacle Studio
CyberLink Media Suite
Macintosh
Roxio Popcorn
Roxio Toast
Adobe Premiere Pro

Dosya tipi2Codepage Information File

geliştirici Microsoft
kategori System Files
biçim N/A

.CPI seçenek numarası 2

MS-DOS ve Windows için klavye eşlemesi ve tam ekran yazı tipi ayarlarını saklar; standart fontları temsil eden karakter gliflerinin gömülü gösterimlerini içerir; farklı dillere uyacak şekilde değiştirilebilir.

Açılan programlar CPI dosyalar
Windows
Microsoft Windows

CPI Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cpi uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Codepage Information File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.