Ana sayfa : Dosya uzantıları : .clk Dosya

.clk Dosya uzantısı

Dosya tipi1Corel R.A.V.E Project File

geliştirici Corel
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir CLK dosya?

Corel R.A.V.E tarafından oluşturulan ve animasyonlu grafikler oluşturmak için kullanılan nesne tabanlı bir animasyon programı olan proje dosyası; metin, resim ve benzeri düğmeler, düğmeler ve özel şekiller içerir; Ayrıca animasyon ayarlarını içerir.

Daha fazla bilgi

CLK dosyaları genellikle Web sayfaları için animasyonlar ve filmler oluşturmak için kullanılır. Corel R.A.V.E. Adobe Flash geliştirme ortamına benzer ve filmleri Adobe'nin .SWF biçiminde dışa aktarabilir.

NOT: Corel, sürüm 3'ten sonra Corel RAVE'yi durdurdu. En son CorelDRAW Graphics Suite sürüm 12'de bir program olarak sunuldu. yazılım paketi.

Açılan programlar CLK dosyalar
Windows
CorelDRAW

Dosya tipi2ClickView Video File

geliştirici ClickView
kategori Video Files
biçim N/A

.CLK seçenek numarası 2

Eğitim, kurumsal ve devlet sektörleri için bir medya paketi olan ClickView tarafından oluşturulan video dosyası; video ve ClickView kitaplık sunucusuna içe aktarmak için gereken ilgili meta verileri içerir.

Daha fazla bilgi

Bir CLK dosyasını kütüphanenize içe aktarmak için, seçilen video ClickView Exchange İstemcisi'nde indirildikten sonra "İndirilenler" bölümünde İçe Aktar düğmesini tıklayın.

Bu yöntem işe yaramazsa, ayrıca videoyu almak istediğiniz klasörü sağ tıklayabilir, ClickView Video Paketini İçe Aktar'ı seçin, CLK dosyanızın konumuna gidin, dosyayı seçin ve Aç'ı tıklayın.

Açılan programlar CLK dosyalar

CLK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .clk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ClickView Video File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.