Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cell Dosya

.cell Dosya uzantısı

Dosya tipiThinkfree Office NEO Cell Workbook

geliştirici Hancom
kategori Spreadsheet Files
biçim Binary

.CELL seçenek numarası

Bir CELL dosyası, Thinkfree Office NEO paketiyle birlikte verilen bir elektronik tablo uygulaması olan Cell tarafından oluşturulan bir çalışma kitabıdır. Satır ve sütunlarda düzenlenmiş hücrelerde depolanan veri çalışma sayfalarını içerir. CELL dosyaları ayrıca çizelgeleri, grafikleri ve matematiksel formülleri de depolayabilir.

Daha fazla bilgi

Hancom Thinkfree Office NEO Hücresi'nde açılan CELL dosyası

Hücre'de bir elektronik tablo oluştururken, çeşitli türler olarak kaydetmeyi seçebilirsiniz Excel elektronik tablosu ( .XLSX ), OpenDocument elektronik tablosu ( .ODS ) veya Hücre çalışma kitabı gibi dosyaların listesi. CELL dosyaları genellikle bütçeleri, işletme tahminlerini, programları ve basit veya karmaşık matematiksel modelleri oluşturmak için kullanılır.

Hücre, Microsoft Office paketine benzeyen Thinkfree Office NEO paketindeki üç uygulamadan biridir. . Aşağıdaki uygulamalar Thinkfree Office NEO'ya dahil edilmiştir:

Açılan programlar CELL dosyalar

CELL Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cell uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Thinkfree Office NEO Cell Workbook Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.