Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cdxml Dosya

.cdxml Dosya uzantısı

Dosya tipi1ChemDraw XML File

geliştirici PerkinElmer
kategori Data Files
biçim XML

Nedir CDXML dosya?

Bir molekül düzenleme uygulaması paketi olan ChemDraw tarafından oluşturulan kimyasal bilgi dosyası; moleküler verileri bir XML biçiminde kaydeder; atomları, bağları, parçaları, okları, metni ve diğer moleküler bilgileri içeren çizimleri kaydetmek ve değiştirmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CDXML dosyaları, .CDX dosyalarının XML sürümleridir.

Açılan programlar CDXML dosyalar

Dosya tipi2Cmdlet Definition XML File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim XML

.CDXML seçenek numarası 2

Microsoft .NET Framework üzerine kurulu ve Windows 8'e dahil olan bir Windows kabuk programı olan Windows PowerShell sürüm 3 tarafından kullanılan geliştirici dosyası; Windows bilgisayarlarını ve aygıtlarını yönetmek için kullanılan bir Cmdlet oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CDXML dosyalarından oluşturulan PowerShell Cmdlet'leri, genellikle uzak bilgisayar yönetimi için kullanılan Windows Yönetim Araçları (WMI) adlı Microsoft teknolojisini kullanır.

Açılan programlar CDXML dosyalar

CDXML Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cdxml uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Cmdlet Definition XML File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.