Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bwi Dosya

.bwi Dosya uzantısı

Dosya tipiBlindWrite CD/DVD Disc Image

geliştirici VSO Software
kategori Disk Image Files
biçim Binary

.BWI seçenek numarası

Orijinal olarak BlindWrite tarafından oluşturulan ve şimdi diğer disk görüntüleme uygulamaları tarafından da desteklenen disk görüntüsü; bir CD veya DVD diskin bir kopyasını depolar; oyun diski yedekleri oluşturmak için tasarım.

Daha fazla bilgi

Bir BlindWrite kullanıcısı bir oyun, CD veya DVD yedeğini paylaşmayı denerse BWI dosyasıyla karşılaşabilirsiniz. Açmanız gerekirse, Windows için Alcohol 120% ve Daemon Tools gibi formatı destekleyen çeşitli programlar vardır. BWI formatını UltraISO ile .ISO gibi daha yaygın bir formata da dönüştürebilirsiniz. BWI dosyasının macOS kullanıcısı tarafından açılması gerekiyorsa bu özellikle yararlıdır (formatı destekleyen hiçbir macOS uygulaması yoktur).

BWI dosyaları, BlindWrite'ın 5. sürümü yayımlandığında .B5I dosyalarıyla değiştirildi . B5I dosyaları daha sonra BlindWrite 6 sürümüyle .B6I dosyalarıyla değiştirildi.

Açılan programlar BWI dosyalar
Windows
EZB Systems UltraISO
VSO Software BlindWrite
HH Software Virtual CD

BWI Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bwi uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

BlindWrite CD/DVD Disc Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.