Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bk1 Dosya

.bk1 Dosya uzantısı

Dosya tipi1Autodesk Backup File

geliştirici Autodesk
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir BK1 dosya?

AutoCAD Mechanical, Mechanical Desktop ve AutoCAD Map dahil olmak üzere Autodesk ürünleri tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; ".bk1" uzantısıyla yeniden adlandırılan .BAK dosyasını saklar; Autodesk programı beklenmedik bir şekilde sona erdiğinde yeniden adlandırıldı.

Daha fazla bilgi

Kullanıcılar çizim dosyalarını kaydettiğinde BAK dosyaları otomatik olarak oluşturulur. Bu nedenle, bir program çöktüğünde, Autodesk uygulamaları bozuk bir çizim dosyasının orijinal yedeğini değiştirmesini önlemek için BAK dosyasını BK1 olarak yeniden adlandırmaya çalışır.

NOT: BK1 uzantısı zaten kullanılıyorsa, Autodesk programları kullanılır. ".bk2" den ".bk9" a, ayrıca ".bka" den ".bkz" ye ve ".baa" den ".bzz" ye kadar benzersiz bir uzantı bulunana kadar.

Açılan programlar BK1 dosyalar
Windows
Autodesk AutoCAD
Autodesk AutoCAD Mechanical 2018
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Dosya tipi2Windows Indexing Service File

geliştirici Microsoft
kategori System Files
biçim Binary

.BK1 seçenek numarası 2

Dosya sistemi arama bilgilerini otomatik olarak indekslemek için kullanılan bir Windows bileşeni olan İndeksleme Hizmeti tarafından oluşturulan dosya; Windows'ta hızlı dosya arama yapmak için kullanılan bilgileri içerir; genellikle propstor.bk1 adıyla görülür.

Daha fazla bilgi

BK1 dosyaları genellikle C: \ System Volume Information \ catalog.wci \ dizininde bulunur. Bu dizindeki diğer katalog dizin dosyaları .BK2 , .PS1 , .PS2 , .FID , .000 ve .HSH dosyalarını içerebilir.

NOT: Windows, BK1 dosyaları da oluşturabilir USB flash sürücüler gibi harici sürücülerde.

Açılan programlar BK1 dosyalar
Windows
Microsoft Windows

Dosya tipi3ERwin Backup File

geliştirici CA
kategori Backup Files
biçim Binary

.BK1 seçenek numarası 3

Bir veri modelleme programı olan ERwin Data Modeler tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; .ER1 diagram dosyasının yedeğini içerir; ER1 dosyası açıldığında ERwin tarafından otomatik olarak oluşturulur; Orijinal bozulursa bir veri modeli dosyasını kurtarmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

BK1 dosyaları, ERwin Data Modeler sürümünün eski sürümleri tarafından kullanılır.

Açılan programlar BK1 dosyalar
Windows
CA ERwin Data Modeler

BK1 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bk1 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ERwin Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.