Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ba8 Dosya

.ba8 Dosya uzantısı

Dosya tipiTaxAct 2018 Tax Return Backup File

geliştirici TaxAct
kategori Backup Files
biçim N/A

.BA8 seçenek numarası

BA8 dosyası, vergi hazırlama programı olan TaxAct'in 2018 sürümü tarafından oluşturulan yedek vergi iadesidir. Arşivleme amacıyla kullanılan ve .TA8 vergi iadesi dosyasının kaybolması veya bozulması durumunda 2018 vergi yılı vergi verilerini içerir. BA8 dosyaları federal IRS ve eyalet vergi formu verilerini, aynı zamanda kullanıcının adı ve mesleği gibi temel kişisel bilgilerle birlikte depolar.

Daha fazla bilgi

TaxAct 2018’deki vergi beyannamenizin bir yedeğini kaydetmek için, Dosya → Yedekle ... 'yi seçin ve dosyanızı adlandırın. Vergi iadenizi, yedeğinizi oluşturmadan önce TA8 dosyası olarak kaydetmelisiniz. TaxAct 2018’deki bir yedeği geri yüklemek için, Dosya → Yedeği Geri Yükle ... seçeneğini seçin ve BA8 dosyanızın konumuna gidin.

Yıllık vergi iadeleri bir önceki yıl için dosyalanmış olduğundan, BA8 dosyası içinde oluşturulur. 2019, genellikle Ocak başı ile 15 Nisan arasındadır. Vergi beyannamesi doldurduktan sonra, vergi formlarında yazdırabilir veya postayla gönderebilir veya elektronik olarak dosyalayabilirsiniz.

Açılan programlar BA8 dosyalar
Windows
TaxAct

BA8 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ba8 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TaxAct 2018 Tax Return Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.