Ana sayfa : Dosya uzantıları : .appex Dosya

.appex Dosya uzantısı

Dosya tipiOS X Application and System Extension File

geliştirici Apple
kategori Developer Files
biçim Binary

.APPEX seçenek numarası

Bir APPEX dosyası, iOS ve OS X uygulamaları geliştirmek için kullanılan bir yazılım geliştirme IDE'si olan Xcode'da yerleşik bir uygulamaya işlevsellik eklemek için oluşturulan bir uzantı paketidir. Bir web tarayıcısından bir sosyal kanala gönderme, iOS varsayılan klavyesini özel bir klavyeyle değiştirme veya bir dosya deposuna erişim sağlama ve yönetme gibi bir görevi gerçekleştirmek için kullanılan kodu içeren bir uzantı içerir. APPEX dosyaları, .APP dosyalarını içeren paketlenmişlerdir.

Daha fazla bilgi

APPEX (uygulama uzantısı için kısa) dosyaları, geliştiricilerin özel işlevsellik ve içeriği uygulamalarının ötesine genişletmesine olanak tanır. Uygulama uzantıları ayrıca, bir geliştirici uygulamasından gelen içeriği, sistemi veya diğer uygulamaları kullanırken kullanıcılar tarafından da kullanılabilir kılar. Apple, uygulamaların bellek kullanımına sınırlamalar getirdiğinden, işlevsellik sağlamak için uygulamadan ayrı olarak başlatmak için uzantılar kullanılır, ardından bellek kullanımından tasarruf etmek için bu uygulamadan çıkar. Bir kullanıcı onu bir ana bilgisayar uygulamasında seçtiğinde açılan uygulama uzantıları açılır; bu, ardından onu alan uzantıya bir istek gönderir ve kullanıcının görevi gerçekleştirmesine yardımcı olur, ardından isteği tamamladıktan veya iptal ettikten sonra derhal kapanır.

Açılan programlar APPEX dosyalar

APPEX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .appex uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

OS X Application and System Extension File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.