Ana sayfa : Dosya uzantıları : .alc Dosya

.alc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Ableton Live Clip File

geliştirici Ableton
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir ALC dosya?

Bir ses üretimi uygulaması olan Ableton Live tarafından oluşturulan ses klibi dosyası; Yazılımda içe aktarılmış ve düzenlenmiş bir ses segmentini kaydeder; genellikle sesi keserken veya keserken oluşturulur; Özel ses bölümlerini kaydetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Ableton Live, içe aktarılan her ses dosyası için ALC dosyaları oluşturmaz. Örneğin, .WAV dosyasını içe aktarırsanız, WAV dosyasını orijinal biçiminde tutar. Ancak, WAV dosyasını düzenler ve kitaplığınıza kaydederseniz, yazılım yeni bir ALC dosyası oluşturur.

NOT: Ableton Live, ALC klipleri oluştururken .ASD ses meta veri dosyaları oluşturur. Bu, ses klibini kullanma işlemini hızlandırmaya yardımcı olur.

Açılan programlar ALC dosyalar
Macintosh
Ableton Live

Dosya tipi2Dynamics AX Label Description File

geliştirici Microsoft
kategori Data Files
biçim N/A

.ALC seçenek numarası 2

Orta ve büyük ölçekli kuruluşlar için bir işletme yönetimi programı olan Microsoft Dynamics AX tarafından kullanılan bir etiket verisi ( .ALD ) dosyasını açıklar; ilişkili etiket hakkında açıklayıcı bilgiler içerir.

Daha fazla bilgi

ALC dosyaları aynı zamanda Uygulama Etiketi Önbelleği ve Uygulama Etiketi Yorumlar dosyası olarak da adlandırılır.

Microsoft, Axtapa Systems'i satın aldıktan sonra Dynamics AX'i geliştirdi.

Açılan programlar ALC dosyalar
Windows
Microsoft Dynamics AX

ALC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .alc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Dynamics AX Label Description File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.