Ana sayfa : Dosya uzantıları : .aia Dosya

.aia Dosya uzantısı

Dosya tipi1MIT App Inventor Source Code File

geliştirici MIT
kategori Developer Files
biçim N/A

Nedir AIA dosya?

App Inventor tarafından oluşturulan ve kullanılan kaynak kod dosyası, yeni başlayanlar tarafından Android cihazlar için uygulamalar oluşturmak için kullanılan web programı; Bir uygulama projesinin geliştirilmesindeki kaynak kod bloklarını içerir.

Daha fazla bilgi

App Inventor, uygulamalar oluşturmak için AIA dosyasındaki kaynak kodunu kullanan blok tabanlı bir programlama aracıdır. AIA dosyası ayrıca projeleri bir bilgisayardan web programına aktarmak ve almak için kullanılır. Projenizi kaynak kodu formu yerine .APK dosyası olan yürütülebilir bir formda paylaşabilirsiniz.

AIA dosyasını vermek için, "Projeler" i seçin ve Seçili projeyi ver'i seçin (.aia) bilgisayarıma AIA dosyasını içe aktarmak için "Projeler" i seçin ve bilgisayarımdan veya bir havuzdan Projeyi içe aktar (.aia) seçeneğini seçin ...

Açılan programlar AIA dosyalar

Dosya tipi2Adobe Illustrator Action File

geliştirici Adobe Systems
kategori Settings Files
biçim Text

.AIA seçenek numarası 2

Bir vektör çizim uygulaması olan Adobe Illustrator tarafından oluşturulan dosya; Illustrator uygulamasında kaydedilmiş bir veya daha fazla eylem içerir; Genellikle ortak düzenleme adımlarını otomatikleştirmek ve toplu işleme görüntülerinde kullanılır.

Daha fazla bilgi

AIA dosyaları düz metin olarak kaydedilir ve bir metin düzenleyiciyle görüntülenebilir.

Açılan programlar AIA dosyalar
Windows
Adobe Illustrator
Macintosh
Adobe Illustrator

AIA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .aia uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe Illustrator Action File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.