Ana sayfa : Dosya uzantıları : .aex Dosya

.aex Dosya uzantısı

Dosya tipi1After Effects Plug-in

geliştirici Adobe Systems
kategori Plugin Files
biçim Binary

Nedir AEX dosya?

Bir AEX dosyası, Adobe After Effects ve Premiere Pro tarafından kullanılan ve profesyonel video düzenleme uygulamaları olan bir eklentidir. Camera raw dosyalarını veya video filtrelerini destekleme gibi After Effects uygulamasının işlevselliğini artıran içeriği depolar. AEX dosyaları C / C ++ programlama dilinde yazılmıştır.

Daha fazla bilgi

After Effects ile birlikte birçok eklenti yüklenmiştir. Ancak, üçüncü taraf geliştiriciler tarafından da oluşturulabilir ve satılabilir. After Effects işlevselliğini eklentiler klasörüne yerleştirerek genişletmek için bir eklenti yükleyebilirsiniz.

AEX eklentileri aşağıdaki dizinde saklanır:

yeni yüklenen bir eklentiyi kullanmak için After Effects uygulamasını yeniden başlatmak için.

Açılan programlar AEX dosyalar

Dosya tipi2Alpha Five Compiled Global Functions File

geliştirici Alpha Software
kategori Web Files
biçim Binary

.AEX seçenek numarası 2

Web uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir program olan Alpha Five tarafından oluşturulan dosya; Uygulama için genel fonksiyonları içeren derlenmiş Xbasic olay işleyicisi program kodunu saklar; Alpha Five grid bileşenleri tarafından kütüphane olarak anılır.

Daha fazla bilgi

Derleme işlevlerini bir AEX dosyasına kontrol ederek AEX dosyaları oluşturulabilir mi? Web uygulaması oluştururken Varsayılan olarak, oluşturulan AEX dosyası, karşılık gelen .ADB dosyasıyla aynı önek adını kullanır.

Açılan programlar AEX dosyalar

AEX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .aex uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Alpha Five Compiled Global Functions File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.