Ana sayfa : Dosya uzantıları : .adb Dosya

.adb Dosya uzantısı

Dosya tipi1Alpha Five Database File

geliştirici Alpha Software
kategori Database Files
biçim N/A

Nedir ADB dosya?

Kullanıcıların Web uygulamaları geliştirmelerini sağlayan bir IDE, Alpha Five tarafından kullanılan dosya; veritabanının bir parçası olan tüm tablo ve kitaplıklar için dosya adları içerir; Alpha Five geliştiricileri için genel bir veritabanının parçası olarak saklanır.

Daha fazla bilgi

ADB dosyaları diğer Alpha Five programları tarafından yeniden kullanılabilir.

NOT: 2013'te, Alpha Five, Her Yerde Alpha oldu.

Açılan programlar ADB dosyalar

Dosya tipi2Ada Body File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim N/A

.ADB seçenek numarası 2

Ada programlama dilinde yazılmış kaynak kodu içeren programlama dosyası; bir Ada programının gövdesini depolar; genellikle .ADS uzantısına sahip olan karşılık gelen bir "Spec dosyası" ile birlikte kaydedilir.

Açılan programlar ADB dosyalar
Linux
GNU Compiler Collection (GCC)
gcc
gnat
Macintosh
MacroMates TextMate
GNU Compiler Collection (GCC)

Dosya tipi3Ability Database File

geliştirici Ability Plus Software
kategori Database Files
biçim Binary

.ADB seçenek numarası 3

Yetenek Ofisi ile birlikte verilen bir masaüstü ilişkisel veritabanı programı olan Yetenek Veri Tabanı tarafından oluşturulan veri tabanı dosyası; veritabanına ait tabloları, formları, sorguları, raporları ve makroları kaydeder; adres defterlerini, envanterleri, müşteri bilgilerini ve diğer yapılandırılmış verileri depolamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Yetenek veritabanı dosyaları, Microsoft Access tarafından oluşturulan .MDB dosyalarıyla uyumludur ve MDB formatına dışa aktarılabilir.

Açılan programlar ADB dosyalar
Windows
SoftMaker Office
Linux
SoftMaker Office

Dosya tipi4Now Contact Address Book Template

geliştirici Now Software
kategori Page Layout Files
biçim N/A

.ADB seçenek numarası 4

İletişim bilgilerini düzenleyen bir uygulama olan Şimdi İletişim tarafından oluşturulan adres defteri şablonu; adres defteriniz için bir şablon yazdırma düzeni içerir; önceden tanımlanmış seçenekler arasında "A4 Portföyü", "DayRunner Classic", "" Düzenleyici - 2 Sütun "ve" Portföy - Temel. "

Daha fazla bilgi

ADB dosyasını oluşturmak için Tanımla → Şablonları Yazdır → Adres Defterleri ... seçeneğini belirleyin, sağ üstteki "+" düğmesini seçin, şablonu adlandırın ve Tamam'ı tıklayın. Ardından şablon düzenini ve boyutlarını düzenleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde Tamam'ı tıklayın.

Yazdırmak istediğiniz şablonu seçmek için, Dosya → Şablonları Yazdır ... seçeneğini belirleyin, şablonunuzu seçin ve Tamam'ı tıklayın.

Açılan programlar ADB dosyalar
Macintosh
Now Contact

ADB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .adb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Now Contact Address Book Template Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.