Ana sayfa : Dosya uzantıları : .abk Dosya

.abk Dosya uzantısı

Dosya tipi1Automatic Backup File

geliştirici N/A
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir ABK dosya?

CorelDRAW, Ability Office Write ve PrintMaster Gold gibi çeşitli programlar tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; açılmış bir belgenin veya projenin bir yedeğini içerir; bilgisayar çökmesi veya dosya bozulması durumunda program verilerini kurtarmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: ABK dosyalarının tipik olarak doğrudan açılması amaçlanmamıştır. Genellikle, bunları oluşturan program, kullanıcılara kaybolan verileri kurtarma işleminde rehberlik eder.

Açılan programlar ABK dosyalar
Windows
CorelDRAW
Broderbund PrintMaster
Macintosh
Broderbund PrintMaster

Dosya tipi2Arena Opening Book File

geliştirici Martin Blume
kategori Game Files
biçim Binary

.ABK seçenek numarası 2

Arena tarafından kullanılan, satranç motorları tarafından kullanılan ücretsiz bir grafik kullanıcı arayüzü; yapay zeka oyuncusu için açılış stratejilerini saklayan "açılış kitabı" hareketlerini içerir; milyonlarca önceden tanımlanmış hamle içerebilir.

Daha fazla bilgi

ABK dosyaları, bir satranç oyununun ilk birkaç hamlesi için optimal stratejileri belirleme işleminin maliyetini azaltmak için kullanılır.

Açılan programlar ABK dosyalar
Windows
Arena

Dosya tipi3Need for Speed Underground Audio File

geliştirici Electronic Arts
kategori Game Files
biçim Binary

.ABK seçenek numarası 3

Need for Speed Underground (NFSU), araba yarışı oyunu tarafından kullanılan Ses Dosyası; oyun konuşması, müzik ve diğer ses dosyalarını içerir; Oyun sırasında ses efektleri ve müzik çalmak için kullanılır.

Açılan programlar ABK dosyalar

ABK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .abk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Need for Speed Underground Audio File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.