Ana sayfa : Dosya uzantıları : .zds Dosya

.zds Dosya uzantısı

Dosya tipi1DesignPro Label File

geliştirici Avery Dennison
kategori Page Layout Files
biçim Binary

Nedir ZDS dosya?

DesignPro tarafından, etiketlerin tasarlanması ve basılması için kullanılan bir program; etiket için metin, grafik ve düzen verilerini içerir; kartvizit, bölücü, tişört ve tebrik kartlarını tasarlamak için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: ZDS dosyaları DesignPro 5.1 tarafından oluşturulur. DesignPro 5.0, .ZDL uzantısını, DesignPro 3.5 - 4.0 ise .ZDP uzantısını kullanır.

Açılan programlar ZDS dosyalar

Dosya tipi2GZDoom Save File

geliştirici GZDoom
kategori Game Files
biçim N/A

.ZDS seçenek numarası 2

ZDoom veya GZDoom tarafından kaydedilen, orijinal Doom 3D first-person shooter versiyonunu taşıyan oyun; oyunun daha sonra kaydedilmesini ve yüklenmesini sağlar.

Daha fazla bilgi

Kaydetme veya Yükleme menüsünde vurgulandığında, kaydetme dosyasının adı F1 tuşuna basılarak görüntülenebilir.

ZDoom, kullanıcıların oyunu değiştirerek oyunu "değiştirmesine" izin verir. özel haritalar ve nesneler oluşturmak ve başka efektler eklemek. GZDoom, ZDoom'a benzer, ancak OpenGL desteği içerir.

Açılan programlar ZDS dosyalar
Windows
ZDoom
GZDoom

ZDS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .zds uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

GZDoom Save File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.