Ana sayfa : Dosya uzantıları : .zbfx Dosya

.zbfx Dosya uzantısı

Dosya tipizebNet Backup File Extended

geliştirici zebNet
kategori Backup Files
biçim N/A

.ZBFX seçenek numarası

ZBFX dosyası, zebNet yedekleme programları tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Outlook veya Thunderbird gibi bir e-posta istemcisi veya Chrome veya Firefox gibi bir web tarayıcısı için veri yedeklemesi yapar. ZBFX dosyaları, bozulma veya bilgi kaybı durumunda veri yedeklemek veya bir kullanıcının değişmesini istemediği bilgileri korumak için kullanışlıdır.

Daha fazla bilgi

ZBFX dosyası, yedekleme verilerinin depolanması için tüm zebNet yedekleme programlarında kullanılır. Web tarayıcıları için zebNet yedekleme programları arasında Chrome için Yedekleme, Firefox için Yedekleme, Internet Explorer için Yedekleme, Opera Tarayıcı için Yedekleme ve SeaMonkey için Yedekleme bulunur. ZebNet e-posta istemcileri için yedekleme programları arasında Outlook için Yedekleme, Thunderbird için Yedekleme, eM İstemcisi için Yedekleme, Opera Mail için Yedekleme, SeaMonkey için Yedekleme, Posta Kutusu için Yedekleme, Canlı Posta için Yedekleme ve IncrediMail için Yedekleme bulunur.

Açılan programlar ZBFX dosyalar

ZBFX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .zbfx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

zebNet Backup File Extended Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.