Ana sayfa : Dosya uzantıları : .yrcbkm Dosya

.yrcbkm Dosya uzantısı

Dosya tipiYRC Bookmarks Archive

geliştirici YRC Group
kategori Data Files
biçim N/A

.YRCBKM seçenek numarası

Bir Windows web tarayıcısı olan Weblink tarafından oluşturulan arşiv; Web bağlantısı tarayıcısında belirlenmiş bir veya daha fazla web sayfası yer imi içerir.

Daha fazla bilgi

Bir YRCBKM dosyası oluşturmak için önce Web Bağlantı Yer İşareti oluşturmanız gerekir. Tarayıcıda sağ üst köşedeki dişli simgesini seçin ve menüden Yer İşareti öğesini seçin.

Şimdi, YRCBKM dosyasını oluşturmak için tarayıcının sağ üst kısmındaki dişli simgesini seçin, Menüden Yer İmleri'ni seçin, Dışa Aktar'ı tıklayın, kaydetme konumunu seçin, dosyayı adlandırın ve Dışa Aktar'ı tıklayın.

YRCBKM dosyasını oluşturmak için tarayıcının sağ üst kısmındaki dişli simgesini seçin, menüden Yer İmleri'ni seçin, İçe Aktar'ı tıklayın, YRCBKM dosyanızı konumundan seçin, Aç'ı ve ardından İçe Aktar'ı tıklayın.

Açılan programlar YRCBKM dosyalar

YRCBKM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .yrcbkm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

YRC Bookmarks Archive Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.