Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xcsnapshots Dosya

.xcsnapshots Dosya uzantısı

Dosya tipiXcode Snapshot

geliştirici Apple
kategori Developer Files
biçim Binary

.XCSNAPSHOTS seçenek numarası

Mac OS X ve iOS uygulamaları için bir Apple'ın geliştirme IDE'si olan Xcode tarafından oluşturulan proje anlık görüntüsü dosyası; kaynak dosyalar, kaynak kod ve proje ayarları dahil bir geliştirme projesinin tüm kaydedilmiş durumlarını içerir; ayrıca kaydedilen her durum için geliştirici notlarını içerebilir; Bir proje için kurtarma kontrol noktalarını depolamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Xcode anlık görüntüleri genellikle, Apple App Store'a yazılım gönderirken proje durumlarını kaydetmek için kullanılır. Bu, geliştiricilerin kaynak kodun belirli bir sürümüne karşı bildirilen hataları izlemelerine yardımcı olur ve ayrıca yeni özellikler geliştirirken karşılaştırma için onlara kaynak kodu denetim noktası verir.

Açık bir Xcode projesinden bir anlık görüntü oluşturabilirsiniz. Dosya → Anlık Görüntü Oluştur ... Xcode uygulama menüsünden. Anlık görüntülerinizi Projeler sekmesini seçerek Xcode Organizer penceresinde görüntüleyebilirsiniz. Anlık görüntüyü geri yüklemek için Anlık Görüntüyü Geri Yükle düğmesini tıklayın.

XCSNAPSHOTS dosyaları ~ / Library / Developer / Xcode / Snapshots / dizinine kaydedilir. Her anlık görüntü dosyası bir Xcode projesine özeldir ve o proje için oluşturulan tüm anlık görüntüleri içerir.

NOT: Anlık görüntüler, Xcode 4 ile tanıtıldı.

Açılan programlar XCSNAPSHOTS dosyalar
Macintosh
Apple Xcode

XCSNAPSHOTS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xcsnapshots uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xcode Snapshot Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.