Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wsc Dosya

.wsc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Windows Script Component

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir WSC dosya?

özellikleri ve / veya yöntemleri içeren XML biçimli komut dosyası nesnesi; bir veya daha fazla komut dosyası tarafından başvuruda bulunabilir; VBScript ( .VBS ), Active Server Pages ( .ASP ) ve diğer birçok dil dahil olmak üzere çeşitli yazılım geliştirme dillerini destekler.

Daha fazla bilgi

WSC dosyaları, geliştiricilerin yeniden kullanılabilir Bileşen Nesne Modeli (COM) bileşenleri oluşturmalarını sağlar. Bu bileşenler, yazılım bileşenlerinin birbirleriyle ve Windows işletim sistemi tarafından sağlanan hizmetlerle iletişim kurmasını sağlar.

Açılan programlar WSC dosyalar

Dosya tipi2WonderSwan Color Game ROM

geliştirici N/A
kategori Game Files
biçim Binary

.WSC seçenek numarası 2

Emülatörlerin, Game Boy Color'a benzeyen WonderSwan Japanese avuçiçi konsol sistemi için kullandığı oyun dosyası; orijinal oyun kartuşuyla aynı bilgileri depolayan bir oyun ROM'unu içerir; PC'de Oswan veya Cygne gibi bir emülasyon yazılımıyla oyun oynamak için kullanılabilir.

Açılan programlar WSC dosyalar
Windows
Cygne
Macintosh
Oswan

WSC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wsc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

WonderSwan Color Game ROM Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.