Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wpb Dosya

.wpb Dosya uzantısı

Dosya tipi1openCanvas 1.1 Image

geliştirici Portalgraphics
kategori Raster Image Files
biçim Binary

Nedir WPB dosya?

OpenCanvas çizim yazılımının piyasaya sürülmeden önceki ücretsiz sürümü olan openCanvas 1.1 ile oluşturulan görüntü; genellikle anime çizimlerini ve diğer dijital resimleri kaydetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

openCanvas, kullanıcıların WPB görüntüleri oluşturmak için kullanılan çizim konturu olaylarını kaydetmelerini ve ardından yazılımı yeniden oynatmasını sağlar. OpenCanvas 1.1 için olay dosyaları .WPE uzantısını kullanır.

NOT: openCanvas şimdi çizilmiş resimler için .OCI dosyalarını kullanır.

Açılan programlar WPB dosyalar

Dosya tipi2Windows Phone Device Manager Backup File

geliştirici Windows Phone Device Manager
kategori Backup Files
biçim Binary

.WPB seçenek numarası 2

Windows Phone mobil cihazlarını yönetmek için kullanılan üçüncü taraf bir program olan Windows Phone Aygıt Yöneticisi tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; uygulamaları, kişileri, mesajları ve diğer telefon bilgilerini içerebilir; cihaz verilerini geri yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: Windows Phone Aygıt Yöneticisi, Zune ve Windows Phone SDK'nın yüklü olmasını gerektirir. Zune, Windows için Microsoft bir multimedya uygulamasıdır.

Açılan programlar WPB dosyalar
Windows
Windows Phone Device Manager

WPB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wpb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Windows Phone Device Manager Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.