Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wjf Dosya

.wjf Dosya uzantısı

Dosya tipi1WinZip Job File

geliştirici Corel
kategori Backup Files
biçim N/A

Nedir WJF dosya?

Dosyaları sıkıştırılmış .ZIP arşivlerinde "sıkıştırmak" için kullanılan bir yardımcı program olan WinZip tarafından oluşturulan dosya; klasör adları, şifreleme standardı, güvenlik ayarları ve ZIP dosyası hedefi gibi arşivin nasıl oluşturulması gerektiğine ilişkin iş talimatlarını içerir; manuel olarak çalıştırılabilir veya WinZip'te periyodik olarak yürütülmesi için zamanlanabilir.

Daha fazla bilgi

WJF dosyaları, dosya sistemleri yedeklemelerini oluşturmak için kullanılabilir. Ortaya çıkan arşivler oluşturulduktan sonra gönderilecekleri için uzak FTP konumlarını belirtebilirler.

Açılan programlar WJF dosyalar

Dosya tipi2WinJournal Journal File

geliştirici Mariner Software
kategori Misc Files
biçim Binary

.WJF seçenek numarası 2

Kişisel bir günlük ve blog uygulaması olan WinJournal tarafından oluşturulan dijital dergi; Her giriş için başlık, tarih ve yazılı metin dahil olmak üzere dergi girişleri koleksiyonunu içerir; ayrıca ses ve video içeriğinin yanı sıra görüntüleri de içerebilir; Kişisel düşünceleri tek bir yerde depolamak ve düzenlemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

WJF dosyaları şifre koruması ve özel günlük kaydı bilgilerinin korunmasına yardımcı olan 256-bit AES şifrelemesi ile kaydedilebilir.

Açılan programlar WJF dosyalar

WJF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wjf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

WinJournal Journal File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.