Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wfp Dosya

.wfp Dosya uzantısı

Dosya tipi1WaveFront Program File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir WFP dosya?

Turtle Beach WaveFront synthesizer chip tarafından kullanılan tek bir program veya yamayı içerir; WaveFront tabanlı synthesizer'lar arasında Maui, Tropez, Rio ve Monterey bulunur.

Daha fazla bilgi

Turtle Beach yazılımı şimdi Voyetra Music Software tarafından geliştirilmiştir.

Açılan programlar WFP dosyalar
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Turtle Beach WaveFront software

Dosya tipi2Wondershare Filmora Project File

geliştirici Wondershare
kategori Settings Files
biçim N/A

.WFP seçenek numarası 2

Bir WFP dosyası, kişisel videolar çekmek için kullanılan bir program olan Wondershare Filmora9 tarafından oluşturulan bir video projesidir. Bir veya daha fazla video parçasına sahip bir zaman çizelgesi içerir ve düzenlemeler, geçişler, animasyonlu başlıklar ve özel efektler gibi proje ayarlarını içerir. WFP dosyaları ayrıca kodlayıcı, çözünürlük, kare hızı, kanal, örnekleme hızı ve bit hızı gibi proje hakkındaki video ve ses ayarlarını da saklar.

Daha fazla bilgi

WFP dosyası Wondershare Filmora9'da açıldı

WFP dosyaları, .WVE dosyalarını Filmora9'un yayımlanmasıyla birincil proje dosyası türü olarak değiştirdi. Giriş ekranından "Projeyi Aç" ı seçerek Filmora'da bir WFP projesi açabilirsiniz. Giriş ekranından "Yeni Proje" yi seçerek Filmora'da bir WFP projesi oluşturabilirsiniz.

Filmora9'da bir WFP projesini düzenlemeyi bitirdiğinizde, projeyi% li_nk dahil çeşitli multimedya formatlarına verebilirsiniz %, .WMV , .AVI , .MP4 , .MOV , .FLV , .F4V , .MKV , .3GP , .TS , .WEBM ve .GIF . Ayrıca, belirli bir cihaza göre çıkış biçimini seçebilir veya videoyu doğrudan YouTube veya Vimeo'ya yükleyebilirsiniz.

NOT: WFP projeleri referansları videolara ve müzik dosyalarına kaydeder, ancak dosyaların kendisine kaydedemez. Bu nedenle, bir projeyi aktarmak için, başvurulan dosyaları da kopyalamanız gerekir.

Açılan programlar WFP dosyalar
Windows
Wondershare Filmora
Macintosh
Wondershare Filmora

WFP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wfp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Wondershare Filmora Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.