Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wfm Dosya

.wfm Dosya uzantısı

Dosya tipi1Pro Tools Wave Cache File

geliştirici Avid Technology
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir WFM dosya?

Profesyonel bir ses kaydı, düzenleme ve karıştırma uygulaması olan Pro Tools tarafından oluşturulan dosya; Pro Tools'un ses dosyaları için hesapladığı dalga şekli bilgilerini kaydeder; Pro Tools'un yazılımdaki dalga formunun bir önizlemesini görüntülemesini sağlar.

Daha fazla bilgi

WFM dosyaları önbellek görevi görür, böylece Pro Tools bir oturum her açıldığında ses formu bilgilerini yeniden hesaplamak zorunda kalmaz. WFM dosyaları Pro Tools oturum dosyalarıyla birlikte saklanır ( .PTX veya .PTF ).

Açılan programlar WFM dosyalar
Windows
Avid Pro Tools
Macintosh
Avid Pro Tools

Dosya tipi2Tektronix Waveform Data File

geliştirici Tektronix
kategori Data Files
biçim Binary

.WFM seçenek numarası 2

Elektronik devreleri ve sinyal voltajlarını test etmek için kullanılan Tektronix osiloskopları ve mantık analizörleri tarafından oluşturulan veri dosyası; sinyal bilgisini ve cihazın ekranındaki gösterge bilgisini kaydeder; gerilim grafiklerine karşı zaman yaratmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

WFM dosyaları WaveStar yazılımı kullanılarak açılabilir ve Tektronix Windows Osiloskop WFM Dönüştürücüsü kullanılarak diğer standart biçimlere dönüştürülebilir. Örneğin, WFM dosyaları bazen .CSV veya sekmeyle ayrılmış metin dosyalarına dönüştürülür ve ardından MATLAB gibi bir bilimsel analiz uygulamasına aktarılır.

Açılan programlar WFM dosyalar

Dosya tipi3dBASE Form

geliştirici dataBased Intelligence
kategori Data Files
biçim N/A

.WFM seçenek numarası 3

Bir dBASE veritabanına veri girmek ve değiştirmek için kullanılan form

Açılan programlar WFM dosyalar
Windows
dBase
dataBased Intelligence Visual dBASE

WFM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wfm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

dBASE Form Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.