Ana sayfa : Dosya uzantıları : .webtest Dosya

.webtest Dosya uzantısı

Dosya tipiVisual Studio Web Test File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim XML

.WEBTEST seçenek numarası

WEBTEST dosyası, Windows programları ve web uygulamaları için bir yazılım geliştirme aracı olan Visual Studio tarafından kullanılan bir web testi içerir. Web Test Kaydedici tarafından bir tarayıcı oturumunda kaydedilen veya Visual Studio'daki Web Test Düzenleyicisi tarafından elle oluşturulan HTTP isteklerini saklar. WEBTEST dosyaları, geliştiriciler tarafından bir web sitesinin yayınlanmadan önce performansını test etmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Web testleri, bir kullanıcının bir web sitesiyle nasıl etkileşime gireceğini simüle etmek için Visual Studio tarafından kullanılır. Bu testler, geliştirilmekte olan web sitelerinde değil, canlı web sitelerinde yapılır.

WEBTEST dosyaları genellikle Visual Studio tarafından oluşturulur ancak aynı zamanda bir web hata ayıklama proxy sunucusu olan Fiddler'den veri aktarırken de oluşturulabilir. WEBTEST dosyasını, Visual Studio'da bulunan Web Test Düzenleyicisi aracıyla açabilirsiniz.

Ortak WEBTEST dosya adları

WebTest1.webtest - Bir Visual Studio projesi oluşturulduğunda otomatik olarak oluşturulur.

Açılan programlar WEBTEST dosyalar
Windows
Microsoft Visual Studio

WEBTEST Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .webtest uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Visual Studio Web Test File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.