Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wcinv Dosya

.wcinv Dosya uzantısı

Dosya tipiWindows Meeting Space Invitation File

geliştirici Microsoft
kategori Misc Files
biçim N/A

.WCINV seçenek numarası

WCINV dosyası, Windows Vista'da bulunan eşler arası bir işbirliği programı olan Windows Meeting Space tarafından oluşturulan bir davet içerir. Bir toplantıya katılmaları için diğer kullanıcılarla paylaşmak üzere oluşturulmuş bir davetiyeyi saklar. WCINV dosyaları, programın sonlandırıldığından beri artık Windows Toplantı Alanı tarafından kullanılmamaktadır.

Daha fazla bilgi

Bir toplantıya davetiyeler e-posta veya anlık ileti ile gönderilebilir. Bir kullanıcı bir davetiye oluşturduğunda, WCINV dosyası, daveti depolamak için Windows Toplantı Alanı tarafından oluşturulur. Davet daha sonra diğer kullanıcılarla paylaşılabilir ve WCINV dosyasına çift tıkladıklarında, Windows Toplantı Alanı açılır ve toplantıya katılırlar.

Windows Toplantı Alanı yalnızca Windows Vista’da kullanıldı ve Windows 7'de Microsoft Office Live Meeting ile değiştirildi. Program, ortak düzenleme, dosya paylaşımı, anında mesajlaşma ve masaüstü paylaşımını içeriyordu.  Windows Toplantı Alanı, Windows İşbirliği ve Windows Paylaşılan Görünüm olarak da bilinir.

Açılan programlar WCINV dosyalar
Windows
Microsoft Windows Meeting Space

WCINV Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wcinv uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Windows Meeting Space Invitation File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.