Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wb2 Dosya

.wb2 Dosya uzantısı

Dosya tipi1Webshots Picture File

geliştirici Threefold Photos
kategori Raster Image Files
biçim Binary

Nedir WB2 dosya?

Webshots Desktop Connect tarafından oluşturulan ve kullanılan, resim görüntüleyen, düzenleyen ve paylaşan bir program olan resim dosyası formatı; Webshots tescilli formatında saklanan bir görüntü içerir.

Daha fazla bilgi

WB2 dosyaları Webshots tarafından duvar kağıdı ve ekran koruyucu amacıyla resim görüntülemek, kaydetmek ve paylaşmak için kullanılır. WB2 dosya uzantısı .WB1 dosya uzantısının yerini aldı.

Açılan programlar WB2 dosyalar

Dosya tipi2Corel Quattro Pro File

geliştirici Corel
kategori Data Files
biçim Binary

.WB2 seçenek numarası 2

Corel WordPerfect Office paketinin bir parçası olan bir elektronik tablo programı olan Quattro Pro tarafından oluşturulan dosya; elektronik tablo verilerini, çizelgeleri, hesaplamaları, komut dosyalarını içerir; kişisel finans veya ofisle ilgili görevlerde yaygın olarak kullanılır.

Daha fazla bilgi

WB2 dosyaları, Excel'in birçok sürümünde Microsoft Excel elektronik tablolarına dönüştürülebilir. Ancak, grafikler, çizimler ve OLE nesneleri büyük olasılıkla düzgün bir şekilde dönüştürülmez.

WB2 dosya uzantısı Quattro Pro Windows 6.0 tarafından kullanılır.

Açılan programlar WB2 dosyalar
Windows
Microsoft Excel
Corel Quattro Pro

WB2 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wb2 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Corel Quattro Pro File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.