Ana sayfa : Dosya uzantıları : .w01 Dosya

.w01 Dosya uzantısı

Dosya tipi1Yamaha SY Series Wave File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir W01 dosya?

SY99 veya SY85 gibi bir Yamaha SY serisi sentezleyici tarafından kaydedilen ses dalgası dosyası; tipik olarak .TXW uzantılı dosyaları kaydeden TX16W örnekleyici tarafından da kullanılabilir.

Açılan programlar W01 dosyalar

Dosya tipi2Samsung Recovery File

geliştirici Samsung
kategori Backup Files
biçim N/A

.W01 seçenek numarası 2

W01 dosyası, Samsung bilgisayarlarıyla birlikte gelen ve verileri yedekleyen ve kurtarılan bir program olan Samsung Recovery yazılımı tarafından oluşturulan bir yedekleme verisi dosyasıdır. Gerekli tüm diğer yedekleme dosyaları mevcutsa geri yüklenebilecek bir bilgisayar sisteminin kısmi bir yedeğini içerir.

Daha fazla bilgi

W01 dosyaları \ SamsungRecovery \ dizininde bulunur. Dosyalar özel bir biçimde kaydedilir ve yalnızca bunları oluşturmak için kullanılan Samsung Recovery yazılımıyla açılabilir ve geri yüklenebilir.

NOT: Samsung Recovery, orijinal olarak Recovery Solution olarak adlandırıldı, ancak sürümün yayımlanmasıyla Recovery olarak değiştirildi. 6, sürüm 5.6'yı takip etti.

Ortak W01 dosya adları

user1.w01 - Durum yedeği içeren yedekleme dosyasının adı. Bir sonraki dosya user1.w02, daha sonra user1.w03 vb. Olarak adlandırılır.

init.w01 - Fabrika görüntüsünü içeren yedeklemenin adı (eski adı başlangıçta) bilgisayarın orijinal ürün yazılımı ve ayarlarını geri yüklemek için kullanılan görüntü.

Açılan programlar W01 dosyalar

W01 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .w01 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Samsung Recovery File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.