Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vssettings Dosya

.vssettings Dosya uzantısı

Dosya tipiVisual Studio Settings File

geliştirici Microsoft
kategori Settings Files
biçim XML

.VSSETTINGS seçenek numarası

Windows programları ve diğer yazılımları oluşturmak için kullanılan bir yazılım geliştirme aracı olan Visual Studio tarafından oluşturulan ayarlar dosyası; Editör ayarları, projeler, hata ayıklama, yazı tipleri, renkler, pencere düzenleri ve diğer ekran tercihleri dahil olmak üzere Visual Studio IDE için yapılandırma bilgilerini içerir.

Daha fazla bilgi

VSSETTINGS dosyaları, çalışma alanı ayarlarını paylaşmak için kullanılır. Dışa aktarılabilir ve daha sonra farklı bir Visual Studio kurulumuna aktarılabilir. XML biçiminde kaydedilirler.

VSSETTINGS dosyalarını Visual Studio 2010'da almak veya vermek için, Araçlar → Ayarları Al ve Ver ... seçeneğini belirleyin ve görüntülenen sihirbazdaki talimatları izleyin.

Açılan programlar VSSETTINGS dosyalar
Windows
Microsoft Visual Studio

VSSETTINGS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vssettings uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Visual Studio Settings File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.