Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vsixmanifest Dosya

.vsixmanifest Dosya uzantısı

Dosya tipiVSIX Manifest

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim XML

.VSIXMANIFEST seçenek numarası

Windows sistemi için bir SDK olan Microsoft Visual Studio tarafından oluşturulan dosya; içinde bulunduğu .VSIX dosyası hakkındaki meta verileri içerir.

Daha fazla bilgi

Visual Studio'daki Extension Manager, VSIX dosyasını makinenize yüklemek için VSIXMANIFEST dosyasında bulunan verileri kullanır.

VSIXMANIFEST verileri aşağıdaki biçimde görünür:

<? xml version="1.0" encoding="utf-8"? > < PackageManifest Sürüm="1.0" > & Sons;  & Sons,  < Meta-gt; ... 'm / Meta-gt; & Sons;  & Sons,  < InstallationTargets > ... 'm / InstallationTargets > &  &  < Bağımlılıklar > ... < / Bağımlılıklar > &  &  < Assets > ... < / Assets > / PackageManifest >

NOT: Visual Studio'da proje şablonları kullanılırken, bildiri source.extension.vsixmanifest olarak adlandırılır ancak görünür VSIX dosyasında oluşturulduğunda ve otururken extension.vsixmanifest olarak.

Açılan programlar VSIXMANIFEST dosyalar

VSIXMANIFEST Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vsixmanifest uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

VSIX Manifest Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.