Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vmap_c Dosya

.vmap_c Dosya uzantısı

Dosya tipiValve Source 2 Compiled Map File

geliştirici Valve
kategori Game Files
biçim Binary

.VMAP_C seçenek numarası

Bir VMAP_C dosyası, DOTA 2 ve Robot Repair gibi Source 2 motorlu oyunlar tarafından kullanılan derlenmiş bir harita dosyasıdır. Şeritlerin, eskilerin, fıskiyelerin, barakaların, pistlerin, kulelerin, tarafsız kampların, dükkanların ve diğer harita öğelerinin yerleşimini içeren bir harita içerir. VMAP_C dosyaları, daha sonra Source 2 motorunu çalıştıran oyunda kullanılan Hammer Editor kullanılarak .VMAP dosyalarından derlenir.

Daha fazla bilgi

VMAP_C dosyaları Source 2 motorunun piyasaya sürülmesi ile tanıtıldı ve Source 1 motor oyunları tarafından kullanılan .BSP dosyasının yerini aldı. VMAP_C dosyaları en sık DOTA 2 tarafından kullanılır, ancak Kaynak 2 motorunu kullanan diğer oyunlar tarafından da kullanılabilir.

Source SDK’da bulunan Valve Hammer Editor ile VMAP_C dosyaları oluşturabilirsiniz. DOTA 2 Atölye Araçları. Bir VMAP dosyasını değiştirdikten sonra, .VPK dosyasında paketlenmiş derlenmiş bir haritaya (VMAP_C dosyası) oluşturmalısınız. Dosya → Harita Oluştur'u seçin, ayarlarınızı seçin ve VMAP dosyasını derlemek için Oluştur'u tıklayın.

Açılan programlar VMAP_C dosyalar

VMAP_C Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vmap_c uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Valve Source 2 Compiled Map File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.