Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vip Dosya

.vip Dosya uzantısı

Dosya tipi1Virtual Instrument Package

geliştirici JKI
kategori Compressed Files
biçim Zip

Nedir VIP dosya?

VIP dosyası, LabVIEW yazılımına eklentiler yüklemek için VI Package Manager (VIPM) tarafından kullanılan sanal bir araçtır (VI) paketidir. Tüm eklentileri yüklemek, kaldırmak ve yönetmek için VIPM yazılımı tarafından kullanılan tüm .VI dosyalarını ve kaynaklarını içeren bir eklenti içerir.

Daha fazla bilgi

VIP dosyaları, diğer dosyaları depoladıkları ve Zip sıkıştırmasıyla sıkıştırıldıklarından, .ZIP dosyalarına benzerler. Yazılımın özelliklerini geliştirmek için VI eklentilerinin LabVIEW yazılımında paylaşılmasını ve kurulmasını sağlar.

VIPM, JVKI tarafından geliştirilen ve LabVIEW yazılımıyla eklentileri yönetmek için kullanılan bir yardımcı programdır.

Açılan programlar VIP dosyalar
Linux
JKI VIPM

Dosya tipi2MAGIX Samplitude Music Studio Project

geliştirici MAGIX
kategori Audio Files
biçim N/A

.VIP seçenek numarası 2

Müzisyenler tarafından müzik yapımında kullanılan profesyonel bir uygulama olan Samplitude Music Studio tarafından oluşturulan proje; diğer ses dosyalarına veya döngülere referanslarla birlikte bir veya daha fazla ses parçası içerir; Kullanıcıya ve diğer proje özelliklerine göre sese uygulanan efektleri ve ayarlamaları içerebilir.

Daha fazla bilgi

Samplitude Music Studio, VIP projenizi WAV, MP3, AAC, Windows Media, FLAC, Ogg Vorbis ve AIFF gibi çeşitli biçimlere vermenize olanak sağlar. VIP formatı, farklı projeler için ayarları değiştirmenize izin veren şablonları kaydetmek için de kullanılabilir.

Açılan programlar VIP dosyalar

Dosya tipi3Stitch Pattern File

geliştirici VSM Group
kategori Data Files
biçim Binary

.VIP seçenek numarası 3

Pfaff ve Viking dikiş makineleri tarafından nakış oluşturmak için kullanılan dosya; kasnak boyutu, renk, yazı tipi ve kullanıcı notlarını içeren bir dikiş deseni içerir; belirtilen deseni otomatik olarak diken bir dikiş makinesine yüklenir.

Açılan programlar VIP dosyalar
Windows
BALARAD Embird Suite
Pfaff VIP Embroidering Software
Buzz Tools Plus
Buzz Tools BuzzXplore

VIP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vip uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Stitch Pattern File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.