Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vdm Dosya

.vdm Dosya uzantısı

Dosya tipi1VDM Specification File

geliştirici VDM
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir VDM dosya?

Bilgisayar sistemlerinin modellenmesi için bir teknikler seti olan VDM'ye (Viyana Kalkınma Yöntemi) dayanan bir programın kaynak kodu; VDM-SL (VDM Spesifikasyon Dili) veya VDM ++ ile yazılmış kodu içerir.

Açılan programlar VDM dosyalar
Windows
VDMTools
Linux
VDMTools
Macintosh
VDMTools

Dosya tipi2VEDIT Macro File

geliştirici Greenview Data
kategori Developer Files
biçim Text

.VDM seçenek numarası 2

Büyük metin dosyalarını düzenlemek için kullanılan bir program olan VEDIT tarafından kullanılan makro dosya; VEDIT kodlama dilinde yazılmış makro program kodunu içerir; biçimlendirme, metin değiştirme veya metin kodlamaları arasında çeviri gibi VEDIT dosya düzenleme işlevlerini otomatikleştirir.

Daha fazla bilgi

VDM dosyaları, VEDIT'te sağlanan işlevselliği tamamen kontrol etmek için kullanılabilir. VDM makroları 100 gigabayt boyutundaki dosyalarda çalışabilir ve metin, ikili, onaltılık veya EBCDIC dahil her tür dosyada çalıştırılabilirler.

Açılan programlar VDM dosyalar
Windows
Greenview Data VEDIT

VDM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vdm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

VEDIT Macro File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.