Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vce Dosya

.vce Dosya uzantısı

Dosya tipi1Visual CertExam Exam File

geliştirici Visual CertExam
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir VCE dosya?

Bir VCE dosyası, hem Visual CertExam Tasarımcısı hem de Visual CertExam Yöneticisi içeren Visual CertExam Suite ile oluşturulmuş bir sınavdır. Sertifika sınavında derlenebilecek bir soru listesi ve cevap olanakları içerir.

Daha fazla bilgi

VCE dosyalarını BT sertifikası için testler oluşturmak ve sunmak için kullanılan Visual CertExam Suite'te açabilirsiniz. Visual CertExam Designer aracı, sınavlar oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak sağlar ve Visual CertExam Manager, sınavlara girmenize olanak sağlar.

NOT: VCE dosyalarını VCEConvert.com'a yükleyip .PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz VCE to PDF çevrimiçi dönüştürme aracını kullanarak.

Açılan programlar VCE dosyalar

Dosya tipi2Yamaha Voice File

geliştirici Yamaha
kategori Audio Files
biçim N/A

.VCE seçenek numarası 2

PSR S910 gibi Yamaha PSR klavyeleri tarafından kullanılan ses veya cihaz; MIDI formatında kaydedilen ses ayarlarını içerir; farklı tiplerde bas, pirinç, gitar, koro, organ, piyano, teller ve flüt sayılabilir.

Daha fazla bilgi

VCE dosyaları, bir USB bağlantısı veya hafıza kartı kullanılarak uyumlu bir Yamaha klavyesi ile yüklenebilir. Dosya yüklendiğinde, ses ayarlarını değiştirir.

NOT: VCE dosyaları artık en son Yamaha yazılımı sürümlerinde kullanılmamaktadır. Audacity ve Cubase gibi çoğu MIDI sıralayıcısı, VCE dosya uzantısını destekler.

Açılan programlar VCE dosyalar

VCE Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vce uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Yamaha Voice File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.