Ana sayfa : Dosya uzantıları : .u8 Dosya

.u8 Dosya uzantısı

Dosya tipi13D Lemmings Audio File

geliştirici Clockwork Games
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir U8 dosya?

Amaç, Lemmings'i güvenliğe yönlendirmek olan eski bir puzzle oyunu olan 3D Lemmings tarafından kullanılan ses dosyası; lemming'in düştüğü veya bir kazma aracı kullandığı gibi belirli oyun olayları gerçekleştiğinde çalınan sesleri içerir.

Açılan programlar U8 dosyalar
Windows
Clockwork Games 3D Lemmings

Dosya tipi2Mario Kart Wii Archive

geliştirici N/A
kategori Game Files
biçim N/A

.U8 seçenek numarası 2

U8 dosyası, Mario temalı bir kart yarış oyunu olan Mario Kart Wii tarafından kullanılan bir arşiv formatıdır. .TPL Wii görüntü dosyası veya .BRLYT Wii dokuları ve malzeme listeleri dosyası gibi oyun veri dosyalarını depolar. U8 dosyaları genellikle özel Mario Kart grafikleri oluşturmak için ev sahibi ve modding topluluklar tarafından değiştirilir.

Daha fazla bilgi

U8 dosyaları U8 arşiv biçiminde kaydedilir ve Yaz0 sıkıştırma yöntemiyle sıkıştırılır. U8 dosyalarının yanı sıra, U8 formatı tipik olarak .SZS dosyaları olarak depolanır.

Açılan programlar U8 dosyalar

U8 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .u8 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Mario Kart Wii Archive Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.