Ana sayfa : Dosya uzantıları : .tt10 Dosya

.tt10 Dosya uzantısı

Dosya tipiTurboTax Canada 2010 Tax Return

geliştirici Intuit Canada
kategori Data Files
biçim Binary

.TT10 seçenek numarası

Intuit Canada TurboTax tarafından oluşturulan vergi beyannamesi; Kanada vergi beyannamelerini hazırlamak ve dosyalamak için kullanılan bir program; 2010 vergi yılı için yaratılan vergi beyannamesi; T1-2010 ve diğer tüm gerekli formları ve ayrıca kullanıcı tarafından sunulan verileri içerir.

Daha fazla bilgi

TT10 dosyaları, her bir Kanada eyaleti için federal vergi formlarının yanı sıra il formlarını içerir. TurboTax'ın EasyStep yöntemi kullanılarak veri girilebilir veya doğrudan formlara girilebilir. Programın Form Arama özelliği, herhangi bir formu ayrı ayrı görüntülemenize ve düzenlemenize olanak tanır.

NOT: Intuit Canada TurboTax, daha önce "QuickTax" olarak adlandırılmıştı. Sezgi QuickTax 2009, vergi beyannamesi dosyalarını .Q09 uzantısı ile kaydetti.

Açılan programlar TT10 dosyalar
Windows
Intuit Canada TurboTax
Macintosh
Intuit Canada TurboTax

TT10 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .tt10 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TurboTax Canada 2010 Tax Return Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.